باشگاه ,کریم ,بازیکن ,قرارداد ,مذاکره ,پانیونیوس ,تمدید قرارداد ,بازیکن ایرانی ,باشگاه پائوک ,باشگاه پانیونیوس

https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user133918/news/ansarifard.jpg

باشگاه پانیونیوس که کریم انصاری فرد را در اختیار دارد مذاکره با باشگاه پائوک بر سر این بازیکن ایرانی را تایید کرد. 

به گزارش فوتبال جهان ، مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان تا ژوئن یعنی تابستان سال آینده با تیم پانیونیوس قرارداد دارد و این باشگاه می کوشد با انتقال این بازیکن در تعطیلات زمستانی به سود قابل توجهی دست یابد. البته باشگاه حق تمدید قرارداد با این بازیکن ایرانی را هم برای خود محفوظ می داند و شاید اگر موفق به تمدید قرارداد این بازیکن شود به منظور ادامه نتیجه گیری و صعود به لیگ قهرمانان قید فروش او را بزند. به خصوص که کریم در یکی دو فصل اخیر در نوک خط حمله پانیونیوس عملکرد فوق العاده ای داشته است و هواداران این تیم هم در فضای مجازی به خاطر این عملکرد از مدیر عامل باشگاه خواسته اند به جای فروش کریم فکر حفظ این بازیکن ایرانی را بکند. 

اما نیکولاس زامانیس، مدیر فنی باشگاه پانیونیوس از خبرهای منتشره در مورد کریم مذاکره باشگاه با تیم پا ئوک را تایید کرد و در این باره گفت: « باشگاه های دیگر هم خواهان کریم هستند اما ما فعلا در حال حاضر با باشگاه پائوک در حال مذاکره هستیم. در صورتی که این مذاکره به نتیجه دست یابد حتما خبر آن را رسانه ای خواهیم کرد. ضمن اینکه تمدید قرارداد این بازیکن را هم در دستور کار داریم و حقوقی را برای خود در نظر گرفته ایم. این ها منوط به صحبتی است که در آینده با کریم و مدیر برنامه او خواهیم داشت.»
منبع اصلی مطلب : فوتبال جهان
برچسب ها : باشگاه ,کریم ,بازیکن ,قرارداد ,مذاکره ,پانیونیوس ,تمدید قرارداد ,بازیکن ایرانی ,باشگاه پائوک ,باشگاه پانیونیوس
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پو اس ام اس : آینده کریم انصاریفرد تمدید قرارداد یا رفتن به پائوک؟