هافبک ,کوکه ,میانی ,علاقه ,اتلتیکو ,گواردیولا ,میانی تیمش ,خرید کوکه ,روخی بلانکو
کوکههافبک ارزشمند و ملی‌پوش روخی بلانکو به شدت مورد علاقه سرمربی سیتیزن‌ها برای تقویت خط هافبک این تیم است.

به گزارش فوتبال جهان ، پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی قصد تقویت خط میانی خود را دارد و در این بین به شدت علاقمند به جذب کوکه، هافبک اسپانیایی و ملی‌پوش اتلتیکو مادرید است.

به گزارش marca، گواردیولا روزهای خوبی را در لیگ برتر سپری نمی‌کند و در هفته‌های اخیر در کسب پیروزی ناکام بوده است. او که اهمیت بسیار زیادی به عملکرد خط میانی خود می‌دهد، قصد دارد به تقویت خط هافبک خود بپردازد و در این راه، روی خرید کوکه اصرار می‌ورزد. پپ معتقد است یک جای کار در خط میانی تیمش می‌لنگد و دادن فرصت دوباره به یحیی توره مهر تاییدی بر این ادعاست.

پپ معتقد است کوکه دقیقا همان بازیکنی‌ست که خط میانی تیمش بدان نیاز دارد و چند پسته بودن کوکه نیز نقش بسیار مهمی در علاقه پپ دارد. کوکه کاملا این توانایی را دارد که هم هافبک تدافعی باشد، هم هافبک بازیساز و هافبک کناری و این برای مربی که علاقه غیرقابل وصفی به هافبک‌های باکیفیت دارد، قابل چشم‌پوشی نیست.

البته علاقه پپ به کوکه چیز جدیدی نیست و او در تابستانی که گذشت هم به شدت برای خرید این بازیکن تلاش کرد اما موفق به جذب هافبک اتلتیکو نشد. هافبکی که سال 2014 قرارداد خود را تا 30 ژوئن سال 2019 با روخی بلانکو تمدید کرد و از همه مهم‌تر، بند آزادسازی او نیز درست مانند گریزمان، به 150 میلیون یورو رسید. البته در آن زمان، به خاطر پیشنهاد منچستریونایتد و تا حدودی بارسلونا بود که سران اتلتیکو تصمیم به تمدید قرارداد ستاره خط میانی خود گرفتند.

در این میان باید گفت که پرداخت بند آزادسازی کوکه تقریبا غیرممکن است. پس تنها راه جدایی کوکه از اتلتیکو، مذاکره با سران این باشگاه و دادن پیشنهادی قابل توجه است. اگرچه قانع کردن یکی از قدرت‌های سالیان اخیر فوتبال اروپا نیز حالا کمی دشوارتر شده است.

منبع اصلی مطلب : فوتبال جهان
برچسب ها : هافبک ,کوکه ,میانی ,علاقه ,اتلتیکو ,گواردیولا ,میانی تیمش ,خرید کوکه ,روخی بلانکو
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پو اس ام اس : ادعای مارکا ؛ گواردیولا و اصرار بر خرید کوکه