کالدارا ,توافق ,یوونتوس ,میلیون ,یورو ,ایتالیا ,میلیون یورو ,فوتبال ایتالیا ,انتقال ماتیا ,باشگاه یوونتوس

دو باشگاه یوونتوس و آتالانتا بر سر انتقال ماتیا کالدارا به توافق رسیده اند.
به گزارش فوتبال جهان ، یکی دیگر از ستاره های جوان خط دفاع در فوتبال ایتالیا می تواند به زودی راهی یوونتوس شود. به گزارش کالچو مرکاتو، پس از مذاکرات دو باشگاه یوونتوس و آتالانتا بر سر انتقال ماتیا کالدارا، دو تیم به توافق مالی رسیده اند.

رقم مورد درخواست باشگاه برگامو برای رضایت دادن به انتقال مدافع ۲۲ ساله خود ۲۰ میلیون یورو بود که بیانکونری با پیشنهاد ۱۵ میلیون یورو به اضافه ۵ میلیون یورو پاداش که احتمالا به راحتی قابل برداشت است، این تیم را راضی کرده است. کالدارا را در فوتبال ایتالیا با الساندرو نستا مقایسه می کنند و وی را یکی دیگر از ستاره های نسل جدید مدافعان ایتالیایی که با روگانی و رومانیولی به شهرت رسید، می دانند.

یوونتوس حالا باید با خود بازیکن به توافق برسد. کالدارا که تمام مدعیان ایتالیا را خواهان خود می دید، چند ساعت قبل در مصاحبه ای بازی کردن در کنار مثلث خط دفاع بیانکونری را افتخار خواند. وی در ۱۰ بازی این فصل برای آتالانتا، ۳ گل هم به ثمر رسانده است. در صورت توافق کامل، کالدارا با فرمول مشابه روگانی، به صورت قرضی در تیمش به بازی خود ادامه خواهد داد و در تابستان ۲۰۱۷ به ترکیب مکس الگری اضافه خواهد شد.

منبع اصلی مطلب : فوتبال جهان
برچسب ها : کالدارا ,توافق ,یوونتوس ,میلیون ,یورو ,ایتالیا ,میلیون یورو ,فوتبال ایتالیا ,انتقال ماتیا ,باشگاه یوونتوس
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پو اس ام اس : فوری : توافق ۲۰ میلیون یورویی یوونتوس و آتالانتا بر سر کالدارا